ÖZ ALÜMİNYUM

Öz Alüminyum San. ve Tic. Ltd. Şti. 1986 yılında kurulmuş olup, Arslan Alüminyum San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin ana bayiliği ile alüminyum profil satışlarına başlamıştır.

 

Firmamız 1986 yılından günümüze, alüminyum sektöründe kendisini geliştirerek; yenilik, üretkenlik, bilgi birikimi ve deneyimleri, yetişmiş insan gücü, gelişen teknoloji ve çağa ayak uydurması, AR-GE çalışmaları, ekonomik çözümler sunması, malzeme kalitesi ve kaliteli hizmetten ödün vermeyerek saygınlığını korumaktadır. Firmamız 2008 yılından itibaren tüm ürünlerinin satış ve pazarlamasını tescilli markamız olan Piazza adı altında devam ettirmektedir.

Alüminyum Profil satışı ile hizmet vermeye başlayan firmamız, ihtiyaçlar ve talepler doğrultusunda satış yelpazesini genişleterek firmamız tarafından tasarım tescilleri alınan ve piyasaya sunulan yeni ısı yalıtımlı ve sistem serileri, kapaklı ve çelik takviyeli cephe sistemleri, silikon cephe sistemleri, demontable bölmeler (ofis bölme sistemleri), otomatik kapılar, kompozit panel, alüminyum doğrama için aksesuarlar, mobilya dekorasyonu, soğutucu, halı, zemin, parke, reklam, çerçeve, sigma (konveyör), dekoratif teller, küpeşte, merdiven korkuluk profili ve aparatları, satış ve pazarlaması yapılan tüm sistemlerin yardımcı ve tamamlayıcı ürün çeşitleriyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Satış ve pazarlamasını yaptığımız tüm ürünler TSE, Bureau Veritas, Qualanod ve ISO sertifikalarında belirtilen standartlara uygun üretilmektedir.

“Piazza markalı alüminyum sistemlerimiz, özel anlaşma gereğince Arslan Alüminyum San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından üretilmektedir.”

Alüminyumun hayatımızla birleştiği nokta...